Izvor: RTS, 17.Okt.2020, 17:45

Raspucani Napoli zaustavio Atalantu

Fudbaleri Napolija ubedljivo su savladali Atalantu sa 4:1, u utakmici 4. kola Serije A i naneli timu iz Bergama prvi poraz u sezoni.
Velika pobeda Napolija na "San Paolu" - savladana je Atalanta sa 4:1, a fantastičnu partiju domaći su prikazali u prvom poluvremenu utakmice.

Već posle prvih 45 minuta, na semaforu je stajalo 4:0 za domaću ekipu, a goleadu je započeo Meksikanac Lozano u 23. minutu.
Isti igrač duplirao je prednost samo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << četiri minuta kasnije, da bi do poluvremena mrežu gostiju zatresli Politano i Osimeh.
Atalanta nije uspela da nastavi niz odličnih rezultata sa kraja prošle sezone i početka ove, ali je došla do pogotka u 69. minutu preko Lamersa.
Napoli je došao do osmog boda ove sezone (kazna od jednog boda), Atalanta devet.