Rajković sačuvao mrežu protiv Marseja, Radonjić prvi zamenjen

Izvor: B92, 10.Avg.2019, 19:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Olimpik Marseja poraženi su pred domaćom publikom od Remsa 2:0, u prvom kolu Lige 1.

Srpski golman Predrag Rajković je tako imao savršen debi u Francuskoj sačuvavši mrežu na čuvenom Velodromu.

S druge strane, Nemanja Radonjić bio je starter u Marseju, ali je prvi izmenjen nakon što je ekipa primila prvi gol.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde odigrao je 59. minuta, kada je umesto njega ušao Sar.

Međutim, ni izmene nisu pomogle >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Marseju da izbegnu poraz.

Štaviše, domaći fudbaleri uspeli su da prime još jedan pogodak. Strelac za Rems u 90. minutu bio je Hjun-Jun.

Marsej u narednom kolu gostuje Nantu, dok Rems čeka Strazbur.