Rajković sačuvao mrežu na Baleidosu

Izvor: B92, 17.Apr.2023, 23:10

Fudbaleri Majorke pobedili su večeras na gostovanju Seltu iz Viga sa 1:0, u meču 29. kola španske Primere.

Pobednički gol za gostujući tim postigao je Amat Ndiaje u 21. minutu.

Domaća ekipa je u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena ostala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Ugo Maljo.

Srpski golman Predrag Rajković branio je ceo meč za Majorku.

Majorka je pobedom došla do 11. mesta Primere sa 37 bodova, a Selta je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pala na 12. poziciju sa bodom manje.

U narednom kolu Majorka dočekuje Hetafe, dok Selta gostuje Real Madridu.

Kapu 74 – Amala 2, El Jamik 34

Atletik Bilbao – Real Sosijedad 0:2 (0:1)

Bade 55, Suso 75

RAJKOVIĆ JOŠ JEDNOM SAČUVAO MREŽU NETAKNUTOM: Majorka slavila na gostovanju u Vigu! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 17.Apr.2023

Velika pobeda! Fudbaleri Majorke večeras su u 29. rundi španske La Lige slavili protiv Selte u Vigu – 1:0. Jedini pogodak je delo Ndiaja. Igrao se 21. minut, odbrana Selte je konfuzno reagovala, a nakon asistencije Railja, lopta je došla do Senegalca koji ju je smestio u mrežu. Renato Tapia / Celta...