RIM SLAVI SRBINA: Sergej golovima doneo pobedu Lacija za povratak na drugo mesto (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Maj.2023, 21:08

Umalo prokockali prednost sa poluvremena.

Fudbaleri Lacija pobedili su na svom terenu Kremoneze sa 3:2, u meču pretposlednjeg, 37. kola Serije A.

Posle prvog poluvremena vodio je Lacio sa 2:0 golovima Elseida Hisaja u četvrtom minutu i srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića u 37. minutu.

Kremoneze je do izjednačenja stigao pogotkom Pabla Galdameša u 54. i autogolom Manuela Lazarija u 58. minutu.

Pobedu Laciju doneo je svojim drugim >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << golom na meču Milinković Savić u 89. minutu.

Lacio je na drugom mestu sa 71 poenom, a Kremoneze je na pretposlednjem, 19. mestu sa 24 boda i naredne sezone će nastupati u Seriji B.

U poslednjem kolu, Lacio će gostovati Empoliju, dok će Kremoneze dočekati Salernitanu.