Prosinečki: Spremni smo za Inđijin bunker

Izvor: Glas javnosti, 09.Mar.2011, 07:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prosinečki: Spremni smo za Inđijin bunker

BEOGRAD - Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki ocenio je danas da će ishod sutrašnjeg prvenstvenog meča protiv Inđije zavisiti samo od igre njegovih fudbalera.

"Gledao sam utakmicu Inđija-Partizan u prošlom kolu koja je igrana na lošem terenu. Video sam dobre i loše stvari kod obe ekipe, ali mislim da će meč zavisiti samo od naše igre. Nadam se osvajanju nova tri boda i očekujem dobru utakmicu", >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << rekao je Prosinečki novinarima u Beogradu.

Utakmica 17. kola Zvezda-Inđija igre se u sredu od 18 časova u Beogradu.

"Bilo bi dobro da zadržimo veliki posed lopte kao u prošlom meču protiv Smedereva, ali da budemo ubojitiji. Igraće istih 11 igrača koji su počeli u subotu", rekao je Prosinečki.

Zvezda će igrati i bez beka Duška Tošića, koji se oporavlja od povrede. Trener je kazao da želi da igrač bude svež za meč sa Partizanom u Kupu Srbije, 16. marta.

"Želimo da Tošića sačuvamo za utakmicu sa Partizanom. Iako imamo pristup da idemo meč po meč, u podsvesti svi razmišljamo o tome", rekao je Prosinečki.

Zvezda je trenutno druga na tabeli sa 38 bodova, pet manje od lidera i šampiona Partizana. Inđija je 13. sa 13 bodova.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Partizan,   Zvezda - Partizan,   Robert Prosinečki

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.