Primera - Sosijedad pregazio slepe miševe! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Feb.2020, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera - Sosijedad pregazio "slepe miševe"! (video)

Valensija nastavila svoju agoniju.

Tim sa "Mestalje" nastavlja seriju ubedljivih poraza, posle Atalante (4:1), večeras izgubili i od Real Sosijedada (3:0).

Domaći igrači su bili dominantni u prvom delu igre.

Sosijedad stiže do prednosti već u 12. minutu, Merino koristi odličan centaršut.

Ubrzo nakon vodećeg gola, Isak je mogao da duplira vođstvo domaćina, ali golman gostiju brani šut Šveđanina. Ipak Sosijedad odlazi sa 2:0 na >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pauzu, Monreal postiže gol u nadoknadi prvog dela igre.

Samo tri minuta po povratku iz svlačionica na semaforu je stajalo 3:0, Januzaj upisuje gol a Ojarzabal asistenciju. Gameiro je mogao da smanji prednost domaćih, ali gol Francuz je poništen zbog ofsajda.

Do kraja susreta svoje prilike su imali Vilijan Žoze i Odegard, ali bez promene rezultata.