Primera - Serhio Garsija naljutio Betis, Teljov projektil ubio Espanjol! (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Dec.2018, 19:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera - Serhio Garsija naljutio Betis, Teljov projektil "ubio" Espanjol! (video)

Fantastičan pogodak bivšeg fudbalera Barselone.

Fudbaleri Betisa uspeli su da trijumfuju u Barseloni pošto su nakon preokreta savladali Espanjol sa 3:1 u 16. kolu španske Primere.

Mogli su gosti iz Sevilje do vođstva već u 17. minutu, ali je Lo Selso tada promašio penal.

Usledila je kazna Espanjola sedam minuta kasnije pošto je Serhio Garsija postigao pogodak kojim je doneo svojoj ekipi vođstvo.

Međutim, izabranici Kikea Setijena >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se nisu predavali, pa je Lo Selso ispravio svoju grešku tako što je dao gol u 43. minutu susreta.

Mnogo bolju igru Betisa materijalizovao je Kristijan Teljo u 85. minutu golom iz sjajno izvedenog slobodnog udarca.

Konačan rezultat postavio je Duarte nesrećnim autogolom u prvom minutu nadoknade vremena.