Primera: Selta lako sa Betisom

Izvor: B92, 25.Jan.2014, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Selte pobedili su na svom terenu Betis sa ubedljivih 4:2 u prvoj utakmici 21. kola španske Primere.

Tim iz Viga je ovom pobedom pobegao u sigurnu zonu na tabeli pošto sada ima 22 boda, dok je Betis ostao prikovan za začelje.

Gosti iz Sevilje odlično su počeli i već u 17. minutu su poveli golom Rubena Kastra. Njihova radost je međutim trajala samo pet minuta kada je Oreljana izjednačio na 1:1.

Pobednik je praktično odlučen do poluvremena. U 31. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu Čarls je doneo preokret i vođstvo domaćinu, a Oreljana je svojim drugim golom u 39. minutu povećao na 3:1. Nolito je overio trijumf u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Kastro svojim drugim golom pet minuta kasnije.