Selta nakon goleade savladala Betis, Andalužani sve dalje od spasa u Primeri

Izvor: Blic, 25.Jan.2014, 00:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Betis je ubojito krenuo, dao znake života i poveo preko Kastra u 17. minutu, ali sav trud pada u vodu samo pet minuta kasnije kada Oreljana poravna, a zatim u 31. minutu Čarls pravi preokret u korist Selte.

Tim iz Viga nastavlja sa ofanzivom, a i Oreljana nastavlja sa terorisanjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << odbrane Betisa, jer je u 39. minutu postavio konačan ishod prvog poluvremena 3:1. Nada u bodove gostujuće ekipe nestala je u 73. minutu kada je Nolito pogodio za 4:1, a još jedan gol Kastra u 79. minutu bio je za utehu i bolju poziciju na listi strelaca mladog Španca.

Gostujuća ekipa je završila meč i sa igračem manje, jer je Sedrik zaradio direktan crveni karton u drugom minutu nadoknade.