Primera: Ronaldo goleadom odgovorio na vođstvo Elčea na debiju Navasa

Izvor: Sportal.rs, 23.Sep.2014, 22:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Elčea poveli su posle 15 minuta igre na "Santijago Bernabeuu", ali je Real ubrzo odgovorio i do kraja utakmice preokrenuo na ubedljivih - 5:1, pred 63.634 gledalaca u premijernom meču petog kola Primere.

Na golu madridskog kluba debitovao je Kejlor Navas, čuvar mreže reprezentacije Kostarike i bivši golman Levantea, kojeg je u 15. minutu matirao Edu Albakar iz jedanaesterca.

Međutim, samo šest minuta kasnije Geret Bejl je doneo izjednačenje, a zatim >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << je Kristijano Ronaldo sa četiri gola, od toga dva iz penala, doneo nova tri boda četi Karla Anćelotija. Sjajni Portugalac je uz "četvorku" protiv Elčea upisao devet ovosezonskih golova u prvenstvu za "los blankose".

Madriđani su tako upisali treći ovosezonski trijumf, drugi uzastopni, uz dva poraza, te će prenoćiti na četvrtom mestu sa devet bodova.