Primera (POLUVREME) - Azar se vratio, ali Smolov vodi šou na Bernabeu! (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Feb.2020, 23:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera (POLUVREME) - Azar se vratio, ali Smolov vodi šou na "Bernabeu"! (video)

Rus postigao gol za vođstvo Selte.

Januarsko pojačanje tima iz Viga ostavlja odličan utisak, Rus koristi prelepu asistenciju Aspasa za sigurnu realizaciju i gol u sedmom minutu.

Real posle toga kreće sa žešćim napadima, ali bez završnice za Zidanove momke. Pokušavali su Kazemiro i Benzema, ali bez izjednačenja.

Selta je imala još jednu dobru priliku preko Aida, ali Kurtoa brani šut defanzivca i sprečava veliki zaostatak već na poluvremenu.