Primera - Lemar rastužio Dmitrovića i drugove, potera za Barsom i dalje traje! (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Apr.2019, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Atletiko oprobanim receptom do trijumfa u Baskiji.

Fudbaleri Atletika iz Madrida ostvarili su pobedu u 33. kolu španske Primere pošto su u gostima savladali Eibar sa 1:0.

Nakon ne preterano zanimljivog prvog poluvremena, u drugom delu meča videli smo dosta više uzbuđenja.

"Jorgandžije" su u nekoliko navrata pripretile preko Morate, Kokea i Godina, a svojim odličnim odbranama istakao se reprezentativac Srbije Marko Dmitrović.

Ipak, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << on nije mogao ništa u 85. minutu kada je Tomas Lemar krunisao odličnu akciju Atletika po levoj strani i tako doneo trijumf svojoj ekipi.

Madriđani su se tako približili vodećoj Barseloni na šest bodova, s tim što Katalonci svoju utakmicu igraju večeras od 20.45.