Izvor: Sportske.net, 20.Apr.2019, 20:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bundesliga - "Bikovi" slavili u Menhengladbahu, domaćinu presudio Halštenberg! (video)
Nastavlja se borba za plasman u Ligu šampiona.
Fudbaleri Lajpciga ostvarili su pobedu u 30. kolu nemačke Bundeslige pošto su u Menhengladbahu savladali domaću Borusiju sa 2:1.
Gosti su nakon prvog poluvremena vodili sa 1:0 i pored nešto podređenijeg položaja u Menhengladbahu pošto je Marsel Halštenberg postigao pogodak sa penala u 17. minutu igre.
"Bikovi" su bili konkretniji na startu drugog dela susreta, a to je krunisao sjajni Halštenberg >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << koji je još jednomzatresao mrežu Zomera nakon lepe timske akcije u 53. minutu.
Krenula je Borusija na sve ili ništa od tog trenutka, pa je osam minuta kasnije uspela da smanji zaostatak preko Alasana Plee.
Utakmica se od tog trenutka totalno otvorila, videli smo prilike sa obe strane, Herman nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz, ali ni Pouslen nije pogodio u finišu susreta.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Halstenberg vodi Lajpcig u Ligu šampiona
Izvor: B92, 20.Apr.2019
Fudbaleri Lajpciga savladali su kao gosti Borusiju Menhengladbah rezultatom 2:1 i tako učvrstili svoju poziciju broj 3 na tabeli Bundeslige.







