Izvor: Sportske.net, 01.Okt.2020, 20:58

Primera - Kadiz slavio sa DEVET igrača, Sevilja do pobede u nadoknadi! (video)

Odlični mečevi u četvrtom kolu.
Puno uzbuđenja na obe utakmice. Kadiz napravio pravo čudo u Baskiji gde su slavili minimalnim rezultatom sa dva igrača manje (1:0) . Sevilja slavila tek u završnici koju Lopetegi nije odgledao zbog crvenog kartona (1:0).
Atletik Bilbao - Kadiz 0:1
Baskijci su prvi imali šansu preko Raula Garsije, ali šut iskusnog veznjaka ide tik pored stative.
Početak drugog poluvremena je itekako odgovorao domaćinu, Akapo dobija drugi žuti karton već u 48. minutu te gosti ostaju sa deset igrača na terenu. Ipak Kadiz nije odustajao, imali su dobre kontra-napade.
Iz jednog je Lozano probio po desnom boku, uputio oštar pas u peterac gde Unai...