Izvor: Sportske.net, 24.Avg.2019, 00:12

Preokret i u Valensiji, potonula "podmornica" zbog golmana!

Preokret i u Valensiji, potonula podmornica zbog golmana!

Prva pobeda Levantea.
Slavlje Levantea protiv Viljareala u okviru drugog kola španskog prvenstva rezultatom 2:1 (0:1).
Gosti su poveli već u 3. minutu utakmice, tada je Ekambi prošao po levoj strani, upsolio Morena koji je sa par metara uspeo da pogodi za 0:1.
Domaći su uspeli da izjednače u 68. minutu, sudija je morao da gleda VAR nakon čeka je pokazao na belu tačku. Rođer je bio precizan za izjednačenje.
Samo pet minuta kasnije, nova situacija u kaznenom prostoru gostiju, velika greška golmana Abariskete, izgubio je loptu i nakon toga napravio penal što je koštalo i bodova ekipu Viljareala.
Ponovo je bio strelac Rođer za konačnih 2:1....