Preokret Voše na krovu, slavio i TCS, Spartaku bod u Ivanjici

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Mar.2020, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preokret Voše na "krovu", slavio i TCS, Spartaku bod u Ivanjici

Fudbaleri Vojvodine jedini su koji su kao gosti ostvarili trijumf u mečevima 24. kola Linglong Superlige, pošto su se u ostalim mečevima češće radovali domaćini.

Fudbalski dan u Srbiji obeležio je 162. "večiti derbi" između Crvene zvezde i Partizana, na kojem je viđen veoma loš fudbal i završen je bez golova.

A, počeo je utakmicom Voždovca i Vojvodine na "krovu", koju su gosti posle preokreta rešili u svoju korist, rezultatom 2:1.

Na preostalih >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << šest utakmica u četiri su bodove sačuvali domaćini, uz dva remija, a videli smo 14 golova.

Radnički Niš opravdao je ulogu favorita protiv Inđije – 2:1 (0:0).

Čumić je za dva minuta postigao dva gola, u 47. iz penala i 48. iz igre, a počasni pogodak za goste delo je Brane Ilića u 64. minutu.

Radnik je u Surdulici minimalnim rezultatom savladao Rad golom Pavlova u 19. minutu, Mladost je istim rezultatom u Lučanima savladala Čukarički pogotkom Bojovića u 52. minutu.

Proleter i Mačva podelili su bodove u Bačkoj Palanci – 1:1 (0:0).

Mirosavljev je u 52. bio strelac za domaćina, Mihajlović u 74. minutu je pogodio za goste.

U Senti je TSC savladao Napredak – 2:1 (1:0).

Zec je u šestom minutu bio strelac za domaćina, za goste je pogodak u 84. minutu postigao Mijić. Do pobede je domaćin stigao u 93. minutu golom Silađija.

Najviše golova videli smo u Ivanjici, gde su remizirali Javor i Spartak iz Subotice – 2:2 (1:1).

Luković u 21. i Petković u 58. bili su strelci za domaćina, dok je za goste dvostruki strelac bio Srećković, koji je pogađao u 42. i 52. minutu utakmice.

Rezultati 24. kola: Voždovac - Vojvodina 1:2 (Zličić 21 - Bojić 31, Vukadinović 48), TSC - Napredak 2:1 (Zec 6, Silađi 90+3 - Mijić 83), Javor - Spartak 2:2 (Luković 21, Petković 58. penal - Srećković 42, 52), Proleter - Mačva 1:1 (Mirosavljev 53 - Mihajlović 54), Mladost - Čukarički 1:0 (Bojović 52), Radnički - Inđija 2:1 (Čumić 47. penal, 48 - Ilić 64), Radnik - Rad 1:0 (Pavlov 19).

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.