Vojvodina slavila na krovu posle preokreta

Izvor: B92, 01.Mar.2020, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina slavila na "krovu" posle preokreta

Fudbaleri Vojvodine savladali su Voždovac na "krovu" u prvom meču 24. kola Superlige Srbije – 1:2 (1:1).

Vojvodina je posle poraza od Zvezde uspela da upiše dve vezane pobede i na tabeli je izjednačena sa Partizanom, koji svoj meč igra protiv Crvene zvezde od 18:00.

Što se Voždovca tiče, katastrofalna serija se nastavlja, pošto im je ovo četvrti uzastopni poraz.

Lazar Zličić, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 23-godišnji vezista doveo je domaćina u vođstvo u 21. minutu, na asistenciju Nisića.

Poravnanje je doneo Petar Bojić na asistenciju Vukadinovića deset minuta kasnije.

U 48. minutu uloge su zamenjene.

Bojić je asistirao, a Vukadinović pogodio u 48. minutu, što se ispostavio kao pobedonosni gol na meču.