Pregled 29. kola: Lalat na terenu, šta uradi Ilić?

Izvor: Mondo, 04.Apr.2019, 09:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte najzanimljivije detalje utakmica Superlige odigrane ove srede.

Još jedno kolo i podela bodova!

Ove srede odigrano je 29. kolo Superlige u "vanrednom" terminu koje je izgleda pogodovalo samo igračima Crvene zvezde i Partizana koji su postigli po tri gola, u mečevima sa četiri i pet pogodaka, dok ostale utakmice nisu bile toliko efikasne...

Tako "hajlajtsi" iz Novog Sada sa meča Proletera i Dinama (0:0) traju tek 77 sekundi, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je "nula" Mačve i Radničkog duža od četiri minuta.

Viđeno je više šansi u meču "tvrdih" ekipa iz Šapca i Niša, a zanimljiv detalj desio se u drugom poluvremenu kada je umalo došlo do ozbiljnijeg fizičkog sukoba između Borivoja Ristića i Nenada Gavrića, kada je na teren ušao čak i Nenad Lalatović.

Trener Radničkog je pokušao da razdvoji igrače (od 2:42 snimka), a situacija se smirila nakon nekoliko minuta pauze.

Na utakmici Zemuna i Spartaka (0:2) je Denković s dva gola u nadoknadi produbio krizu ekipe iz Gornje Varoši, a zanimljiv detalj desio se u 73. minutu kada je Ivan Ilić, fudbaler Mančester sitija, napravio kardinalnu grešku u začetku akcije i poklonio gol Subotičanima (od 3:00).

Pogledajte sve najzanimljivije detalje s utakmica 29. kola!