Poslednja šansa za Himki

Izvor: RTS, 01.Dec.2010, 10:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poslednja šansa za Himki

U Himkiju, kraj Moskve, košarkaši Partizana sastaće se sa istoimenim klubom u važnoj utakmici Evrolige. Meč možete pratiti od 16 časova i 15 minuta na Drugom programu RTS-a.

 

Duel je izuzetno važan za oba učesnika. Ukoliko izgubi meč, Himki gubi i teoretske šanse za plasman u Top 16. Zato će Crno bele košarkaše čekati mnogo žešća borba nego u Pioniru kada su trijunfovali sa >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << četiri koša razlike. Sa druge strane, ukoliko pobedi, tim Partizana će gotovo sigurno obezbediti plasman u narednu rundu takmičenja. Za razliku od prošle utakmice, Himki ovoga puta izlazi na parket u mnogo kompletnijem sastavu jer su se u ekipu vratili Kelati,Lengford i Planinić. Beograđane, će sa druge strane, možda pojačati Kurtis Džerels.
Pogledaj vesti o: Evroliga,   Moskva

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.