Posle kartona, u finišu padali i golovi za remi Sosijedada i Hetafea

Izvor: Blic, 08.Dec.2012, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Subotnji program Primere otvorili su Real Sosijedad i Hetafe podelom bodova sa 1:1.

Na utakmici je viđeno čak osam kartona, od kojih je čak šest na kontu Hetafea. Oni su došli do vođstva u 86. minutu preko Lafite, ali je slavlje sprečio Martinez u poslednjem minutu.

Sosijedad je tako došli do 21. boda i nalaze se na osmom mestu na tabeli, dok je Hetafe peti sa dva boda više.

U petak je viđen sličan scenario, kada je Sevilja iščupala bod Espanjolu.

Espanjol - Sevilja 2:2

(Verdu 13p, Simao 60 - Rakitić 24, Negredo 90 )

Izvor: Sportski Žurnal, 08.Dec.2012

Odlično je Miroslav Đukić, trener Valjadolida pripremio meč sa Real Madridom. Dva puta je vodio Valjadolid, za koji je 90 minuta odigrao i Antonio Rukavina.. . Manučo Goncalves je doveo domaće u vođstvo u sedmom minutu, ali je Benzema pet minuta kasnije poravnao na 1:1. Opet je Goncalves pogodio...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Levante ubedljiv protiv Majorke

Izvor: Press, 09.Dec.2012, 15:14

Levante je poveo golom Martinsa u 43. minutu, a sve nedoumice oko pitanja pobednika domaćin je rešio sredinom drugog poluvremena...Navaro je u 49. minutu povisio na 2:0, a u listu strelaca upisali su se Garsija u 55. i Ibora u 58. minutu meča...Tim iz Valensije je ovim trijumfom izbio na šesto mesto...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.