Ponudićemo novi ugovor Alegriju

Izvor: B92, 15.Dec.2011, 19:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ponudićemo novi ugovor Alegriju"

Vlasnik Milana Silvio Berluskoni izjavio je da će klub održati obećanje i ponuditi produžetak ugovora treneru Masimilijanu Alegriju.

"Nastavak saradnje sa Alegrijem ne dovodi se u pitanje i to ćemo učiniti", rekao je Berlsukoni. Alegri je u prvoj godini po preuzimanju tima predvodio Milan do titule u italijanskom prvenstvu, prve posle sedam godina. 'Roso-neri' trenutno imaju dva boda zaostatka za vodećim Juventusom i Udinezeom.

Trener Milana nedavno je izjavio da je uveren da će dobiti novi ugovor.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.