Poludeo žuti zid - Dortmund stigao ogroman zaostatak, ali je fenjeraš odneo bod! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Nov.2019, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poludeo "žuti zid" - Dortmund stigao ogroman zaostatak, ali je fenjeraš odneo bod! (video)

Jako loša izdanja Borusije iz Dortmunda se nastavljaju, ali jedno fantastično poluvreme je bilo dovoljno samo za bod.

Borusija iz Dortmunda je umalo doživela novi poraz, gubili su 0:3, ali su na kraju osvojili bod, bilo je 3:3.

Prosto je neverovatno kakav rezultat je bio na snazi nakon prvih 45 minuta utakmice u Dortmundu, Paderborn je uspeo da stigne do 0:3.

Proger je proigrao Mambu koji je postigao gol u petom minutu, a u 37. minutu 0:2, Mamba je ponovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << savladao Burkija.

Nije to bilo sve.

U 43. minutu Holtman je odlično prihvatio pas Kolinsa i postigao gol za 0:3.

Golove iz prvog poluvremena pogledajte OVDE.

Borusija je pokušala da se vrati, i odlično su počeli drugo poluvreme pošto je Sančo uspeo u 47. minutu da pogodi za 1:3. Dva minuta kasnije Marko Rojs ne uspeva da pogodi, a desetak minuta kasnije ni Mats Humels iz izgledne situacije.

Ređale su se šanse pred golom Paderborna, a onda konačno novi gol u mreži tog tima.

Igrao se 85. minut kada je Vitsel glavom uspeo da smanji na 2:3 i da da nadu domaćima da mogu makar do boda.

To se i desilo. Rojs je iskoristio dodavanje sa leve strane i glavom izjednačio rezultat.