Pogodak Krasića u pobedi Bastije

Izvor: Sportski Žurnal, 01.Dec.2013, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bordo je na svom terenu slavio sa ubedljivih 4:0 protiv Ajačija, u utakmici 15. kola Lige 1.

Već na samo m startu meča domaćin je došao do prednosti, a strelac je bio Žusi u 9. minutu. Bordo je svoju dominaciju pokazao u drugom poluvremenu kada je postigao preostala tri gola.
Prvo je Sertić pogodio i to u petom minutu nastavka. Posle samo šest minuta Bordo je imao prednost od tri gola, a ovog puta egzekutor je bio Belaj.
Konačnih 4:0 postavio je Žusi svojim drugim golom na utakmici u 68. minutu utakmice.
Bastija je savladala Evijan 2:0, a prvi pogodak na meču postigao je srpski igrač Miloš Krasić.
On je u 49. minutu zatresao mrežu Hansena, a konačan rezultat postavio je Kazri u nadoknadi vremena.
Ovo je drugi pogodak Krasića u Ligi 1. Prvi put je postigao gol u pobedi nad Lorijenom.
REZULTATI I STRELCI 15. KOLA LIGE 1:
Bordo – Ajačio 4:0 (Žusi 9, 68, Sertić 50, Belaj 56)
Bastija – Evijan 2:0 (Krasić 49, Kazri 90+5)
17.00: Pari Sen Žermen – Lion
Sent Etjen – Rems 4:0 (Sal 62, Perin 76. i 78, Erding)
Monako – Ren 2:0 (Rodriges 19, Martial 44)
Gengan – Nant 1:0 (Sankare 64)
Lorijen – Nica 3:0 (Mone-Pake 17, Amavi 71. autogol, Abubakar 90+1)
Tuluz – Sošo 5:1 (Ben Jeder 28, 45, 62. jedanaesterac, Sirije 47, Zuma 89. autogol – Majuka 8)
Valensijen – Lil 0:1 (Rodelan 47)