Trijmf Hetafea, po bod za Viljareal i Malagu

Izvor: Sportski Žurnal, 29.Nov.2013, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hetafe je srušio Levante, a Viljareal i Malaga su remizirali u prvim utakmicama 15. kola španske La Lige.

(FOTO: Marka)
Hetafe je slavio golom Leona u 79. minutu. Viljareal je poveo golom Sorijana u 32. minutu, ali pogodak Velingtona u četvrtom minutu nadoknade Malaga je došla do boda.
REZULTATI I STRELCI 15. KOLA LA LIGE:
Hetafe – Levante 1:0 (Leon 79)
Viljareal – Malaga 1:1 (Sorijano >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << 32, Velington 90+4)

Izvor: Sportski Žurnal, 29.Nov.2013

Marselj je na svom terenu rutinski savladao Monpelje sa 2:0 u prvom meču 15. kola prvenstva Francuske.. (FOTO: AP). Golove za domaće postigli su Tauvin i Kalifa.. REZULTATI I STRELCI 15. KOLA LIGE 1:. Marselj – Monpelje 2:0 (Tauvin 36, Kalifa 90+3). Subota:. 15.00: Sent Etjen – Rems. 17:00: Monako...

Pobeda Hetafea, remi Viljareala i Malage

Izvor: Vesti-online.com, 29.Nov.2013

Fudbaleri Hetafea pobedili su danas na svom terenu Levante sa 1:0, dok su Viljareal i Malaga remizirali 1:1 u prvim utakmicama 15. kola španske Primere. ..Malagin junak: Velington (desno) u duelu sa Bejlom  ..Hetafe do druge pobede u poslednjih pet utakmica došao preko Pedra Leona, koji je u 80. minutu...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.