Marselj siguran, pao i Monpelje

Izvor: Sportski Žurnal, 29.Nov.2013, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marselj je na svom terenu rutinski savladao Monpelje sa 2:0 u prvom meču 15. kola prvenstva Francuske.
(FOTO: AP)
Golove za domaće postigli su Tauvin i Kalifa.
REZULTATI I STRELCI 15. KOLA LIGE 1:
Marselj – Monpelje 2:0 (Tauvin 36, Kalifa 90+3)

Izvor: Sportski Žurnal, 30.Nov.2013, 17:27

Sent Etjen je sa ubedljivih 4:0 savladao Rems u prvom nedeljnom meču 15. kola Lige 1.. (FOTO: sportsnet). Pošto je prvo poluvreme prošlo bez golova, u drugom domaći tim nije imao milosti prema mreži golmana Agasa.. Senegalac Mustafa Sal postigao je prvi gol u 62. minutu. Posle njega se dva puta...

L1 - Đorđevićev Nant izgubio, Lil može i sa desetoricom

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2013

U 20:00 su odigrane 4 utakmice Lige 1 i postignuti su sledeći rezultati: Gengamp - Nant 1:0, Lorijen - Nica 3:0, Tuluz - Sošo 5:1, Valensijen - Lil 0:1.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.