Pjontek nastavio da rešeta, Milan prejak za Kaljari

Izvor: B92, 10.Feb.2019, 23:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pjontek nastavio da "rešeta", Milan prejak za Kaljari

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Kaljari sa 3:0 u poslednjoj utakmici 23. kola italijanske Serije A.

Milan je poveo autogolom Luke Kepitelija u 13. minutu, da bi devet minuta kasnije Lukas Paketa povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio Kšištof Pjontek u 62. minutu svojim drugim golom u dresu "rosonera" u Seriji A. Inače, ovo je Pjontekov četvrti gol u pet odigranih mečeva za Milan.

Milan je posle kompletnog 23. kola na četvrtom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mestu Serije A sa 39 bodova, dok je Kaljari 15. sa 21.