
Izvor: B92, 05.Nov.2019, 20:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Pevci" se na stadionu Zvezde "krili" iza klupe za rezerve FOTO/VIDEO
Fudbaleri Totenhema su obavili trening u Beogradu uoči utakmice sa Crvenom zvezdom u Ligi šampiona.
Kako javlja naš reporter, oni su na otvorenom delu treninga, na kom je bilo omogućeno prisustvo medija, uglavnom bili grupisani oko klupe za rezervne igrače.
Na terenu su se pojavili i napadači Hari Kejn i Hjong-min Son, koji su iz različitih razloga bili pod znakom pitanja.
"Osećam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se bolje nego prethodnih dana. Uhvatio me je virus, sada sam dobro. Juče sam trenirao, večeras ću takođe i videćemo kako će izgledati sve", rekao je Kejn na konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić".
Trener Totenhema Maurisio Poćetino je istakao i da je njegova ekipa stigla u Beograd kako bi ostvarila pobedu.
"Mislim da je za svakoga dolazak na ovaj stadion nova situacija. Čuli smo mnogo toga o ovom stadionu i atmosferi koja se pravi. Znamo da Zvezda znatno bolje igra pred svojim navijačima. Gledali smo i kako je Liverpul prošao ovde prošle godine, a oni su jedna od najboljih ekipa u Evropi", kazao je Poćetino.