Peti poraz lidera francuske Lige 1!

Izvor: UživoFudbal.com, 10.Jan.2015, 01:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nakon nešto manje od tri nedelje pauze, igrači Monpeljea i Marseja odigrali su prvu utakmicu 20. kola Lige 1.  Lider tabele Marsej poražen je po peti put ove sezone i to rezultatom 2:1. Igrači domaćina Monpeljea su nakon prvog poluvremena vodili sa 1:0, da bi povećali vođstvo početkom drugog poluvremena, gosti su samo uspeli da ublaže poraz  i sada sa osvojenim 41 bodom strepe da li će na kraju ovog kola ostati na prvom mestu.

20. kolo, Liga 1: >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com <<