Izvor: RTS, 23.Jan.2021, 18:29

"Petarda" Ajntrahta - Kostićeva "bomba" i asistencija, Jović ponovo trese mreže

Fudbaleri Ajntrahta deklasirali na gostovanju Arminiju sa 5:1, a srpski fudbaleri, Filip Kostić i Luka Jović, ponovo su imali zapažene uloge.
Ajntraht je u meču 18. kola nemačke Bundeslige lako došao do novih bodova.
Za osam minuta u prvom delu igre, gosti su rešili pitanje pobednika.
Andre Silva je doneo prednost u 25. minutu, a dva minuta kasnije Filip Kostić se upisao u strelce.
Kostić je opalio po lopti sa velike udaljenosti, a golman domaćih je samo pogledom ispratio loptu koja je završila u mreži.
Šest minuta kasnije, Kostić je asistirao Silvi za novi gol, a Arminija je smanjila u 36. minutu preko Kordove.
Autogolom Nilsona u 51. minutu Ajntraht je...