Pavkov za delirijum delija, navijači Zvezde imaju svoga boga! (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Avg.2019, 21:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pavkov za delirijum "delija", navijači Zvezde imaju svoga boga! (TVITOVI) (video)

"Crveno-beli" imali terensku inicijativu, na kraju su stigli i da postignu gol pre odlaska na odmor.

Nakon prvih 45 minuta utakmice u Beogradu, na meču između Crvene zvezde i Kopenhagena domaćin vodi rezultatom 1:0

"Crveno-beli" su mnogo bolje ušli u meč i već na startu pripretili preko Marina. Nakon perioda konsolidacije danske ekipe, domaćin je ponovo krenuo u ofanzivu i imao nekoliko dobrih prilika.

Dva puta je pokušao Gobeljić sa distance >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << pre nego što je Marin podigao publiku na noge kada je poslao loptu tik iznad prečke.

Momenat koji je napravio razliku u prvom poluvremenu desio se u 44. minutu kada je Milan Pavkov odlično reagovao u gužvi i uz malo sreće savladao golmana danske ekipe za veliko slavlje na Marakani.

Zvezda deluje sigurno u dosadašnjem toku meča, a "delije" su posebno oduševljene igrom dvojice igrača.

И Милуновић изгледа као штопер уз Дегенека #fkcz

— Богдан (@BillySuKoraci) 06. август 2019.

Marin Bog-otac fudbala 🎩#fkcz

— DijametralnoSuprotan (@DijametralnoS) 06. август 2019.

Na poluvremenu svi sem Marina, Pavkova i Borjana da ostanu na terenu i da vežbaju centaršut. #fkcz

— Srećko Lj. Trotter (@LovelyJubbly971) 06. август 2019.

Napadamo ozbiljno.

Gol visi u vazduhu. Marin je Bog. #fkcz

— Ciganski Car (@Svemirdonac) 06. август 2019.

Умирао бих у лепоти игре Марка Марина #fkcz

СТЕЖЕМО ОБРУЧ ™️#fkcz

— пистол пит (@svetapit) 06. август 2019.

Мића Павков делује као да се мало изнервирао, сад ће гол. #fkcz

— Kαƚʝα13 (@katja13k) 06. август 2019.

Ivanić nedorečen igrač...koliko je hvaljen kada je trebao da dođe, nije pokazao ni 10% #fkcz

— STEVA ⭐⭐⭐ (@StivenSteva) 06. август 2019.

Kakva faca brat Pavkov. Pravi Angry Bird. 🤣🤣🤣

#fkcz

PAVKOOOOVVVVVVVV

Najbolji igrac Crvene zvezde u novijoj istoriji #fkcz #ucl

— Milosavljevic Marko (@mmarcopolo88) 06. август 2019.

Ovo više nije sreća. Ovo Pavkov zna!#fkcz

— Vladimir Blagojević (@BlagojevicVl) 06. август 2019.

Vi koji ste rekli da će Pavkov dati prvi gol, stvarno niste normalni ali zato vas i volim 🤩🔴⚪ #fkcz