Helsinki prokockao pobedu! – MaxBet Sport

Izvor: 011vodič.com, 06.Avg.2019, 20:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle ispadanja od Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ekipa Helsinkija je nastavila takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Protivnik je letonska Riga, a gostovanje je moglo mnogo bolje da prođe za Helsinki. Utakmica je okončana sa 1:1. Kvota u MaxBetu na pobedu Zvezde protiv Kopenhagena je 2.15. Naravno svima je jasno da ovo više odgovara Helsinkiju zbog gola u gostima, ali igrači nikako ne >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << mogu da budu zadovoljnu pošto su imali prednost preko 70 minuta. Helsinki je poveo već u sedmom minutu, ali je domaći sastav izjednačio u 81. minutu preko Bilinsa. Podsetimo da postoji mogućnost da Crvena zvezda igra protiv pobednika ovog dvomeča, ali samo u slučaju da ispadne od Kopenhagena. Nadamo se da do toga neće doći. SVI REZULTATI Ararat – Saburtalo Tbilisi 1:2 (1:0)(Kobjalko 31 – Altunašvili 72, Kenia 76) Riga – HJS Helsinki 1:1 (0:1)(Bilinski 81 – Vajrjnen 7) Sutjeska – Linfild 20.00 More
The post Helsinki prokockao pobedu! – MaxBet Sport appeared first on 011vodic.com.

Nastavak na 011vodič.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.