Partizan poražen od Asesofta, crno-beli za vikend na turniru Mirza Delibašić

Izvor: Blic, 11.Sep.2014, 22:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan poražen od Asesofta, crno-beli za vikend na turniru "Mirza Delibašić"

Košarkaši Partizana poraženi su od Asesofta sa 87:59 (24:17, 24:8, 16:18, 23:16) u okviru promocije rumunskog tima.

Već u prvoj četvrtini domaći tim je pokazao veći autoritet na terenu, što je samo dodatno potvrdio efikasnim napadom i sigurnom odbranom u drugoj deonici.

Treći period je iznova bio rezervisan za reakciju crno-belih, ali ona nije bila dovoljna da ublaži već visoku prednost Asesofta, koji je u poslednjoj četvrtini slavio sa ubedljivih 87:59.
Nakon susreta u Rumuniji crno-bele za vikend očekuje Memorijalni turnir „Mirza Delibašić“ u Sarajevu.

Asesoft: Szijarto 3, Pelekoanos 8, Labović 11, Burlaku 10, Broun, Negoitescu 6, Mohamed 7, Dogaru, Li, Kuper 10, Flauers 13, Runkauskas 13, Movileanu 6, Ene.

Partizan: Torlak, Aranitović, Kuzeloglou, Marinković 7, Dallo 7, Milutinov 18, Gagić 4, Andrić 7, Milutinović 9, Miković, Bezbradica, Bogdanović 6, Šalić 1.
Pogledaj vesti o: Partizan