Partizan na -28 protiv Asesofta

Izvor: Sportal.rs, 11.Sep.2014, 22:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan na "-28" protiv Asesofta

Košarkaši Partizana ubedljvo su poraženi od rumunskog Asosfta u okviru turnira u Plošetiju, rezultatom  87:59 (24:17, 24:8, 16:18, 23:16).

Već u prvoj četvrtini domaći tim je pokazao veći autoritet na terenu, što je samo dodatno potvrdio efikasnim napadom i sigurnom odbranom u drugoj deonici, prenosi zvanični sajt srpskog šampiona.

U trećoj deonici mladi tim crno-belih je zaigrao bolje, ali ne dovoljno dobro da ublaži već visoku prednost rumunskog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << tima. U poslednjoj četvrtini domaćin nije spuštao ritam i zasluženo je slavio rezultatom 87:59.

Najefikasniji u timu Partizana bio je Nikola Milutinov sa 18 poena.

Nakon susreta u Rumuniji crno-bele za vikend očekuje Memorijalni turnir „Mirza Delibašić“ u Sarajevu.

Asesoft: Szijarto 3, Pelekoanos 8, Labović 11, Burlaku 10, Braun, Negoitesku 6, Mohamed 7, Dogaru, Li, Kuper 10, Flauers 13, Runkauskas 13, Movileanu 6, Ene.

Partizan NIS: Torlak, Aranitović, Kouzeloglou, Marinković 7, Dalo 7, Milutinov 18, Gagić 4, Andrić 7, Milutinović 9, Miković, Bezbradica, Bogdanović 6, Šalić 1.

(Foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.