Partizan ispustio plus 14, ali i dalje vodi na poluvremenu - Zagorac čuva Partizan! (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2018, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izabranici Andree Trinkijerija moraće stablinije u nastavku meča ukoliko žele do trijumfa.

Košarkaši Partizana stekli su prednost na poluvremenu utakmice sa Igokeom pošto u Laktašima vode sa 47:44 u Laktašima.

Ekipa Andree Trinkijerija vodila je maltene tokom čitavog meča, a prednost je u jednom trenutku iznosila i plus 14.

Međutim, serija promašaja i greški košarkaša Partizana donela je Igokei šansu da u drugom poluvremenu krene još hrabrije.
Najraspoloženiji košarkaš "Crno-belih" je Rade Zagorac koji je postigao 11 poena, ali "Grobari" smatraju da su dobili pravo pojačanje u drugom košarkašu.

Jankovic je TOP pojacanje za ovaj tim,samo da resi ove glupe faulove.

— GROBARI (@familyPARTIZAN) 08. децембар 2018.

Partizan sutira vise za 3 nego u Mutino vrijeme.

— nenad stankovic (@nenad68) 08. децембар 2018.

Koliku podrsku Partizan ima u Republici Srpskoj,pogotovo ovde u Laktasima to je neverovatno. Mislim da uvek ,u kakvom god stanju bio klub,navijacki pokret,stanje drustva ,sta god-u laktasima ce 90 posto hale navijati za Partizan. ⚫️⚪️ #kkpartizan @PartizanBC

— Dusanov unuk Dusan (@DusanovD) 08. децембар 2018.