Partizan i Sarajevo posle 20 god.

Izvor: B92, 09.Feb.2014, 11:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan i Sarajevo posle 20 god.

Fudbaleri Partizana igraju u nedelju peti test meč na pripremama u Antaliji, a protivnik će biti ekipa Sarajeva, nekadašnji rival iz SFRJ.

Biće ovo prvi duel crno-belih i bordo kluba posle više od 20 godina. Partizan je u dosadašnjem delu priprema u Turskoj ostvario tri pobede i poraz.

Šampion Srbije protiv Sarajeva igra samo dan nakon pobede nad Ružemberokom, pa se mogu očekivati značajne izmene >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u timu u odnosu na meč koji je rešio Petar Škuletić.

Sarajevo je trenutno drugoplasirano u Premijer ligi BiH sa dva boda manje od najvećeg rivala Željezničara. Međutim, zima je donela mnogo promena na Koševu, stigao je novi trener Robert Jarni, kao i veliki broj igrača.

Međutim, najveća promena je u vlasničkoj strukturi, Sarajevo je sada pod kontrolom milijardera iz Malezija Vinsenta Tana, koji je vlasnik engleskog premijerligaša Kardifa.

Bordo tim je odigrao dva meča u Turskoj, pobedio je ukrajinski Metalurg Zaporožje 2:1, a poražen je od južnokorejskog Pohanga istim rezultatom.

Meč između Partizana i Sarajeva počinje u 13 časova.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Kao nekad u Jugoslaviji: Partizan bolji od Sarajeva

Izvor: Vesti-online.com, 09.Feb.2014

Na priprema u Turskoj sastali se fudbaleri iz Srbije i Bosne i Hercegovine, na klupi Hrvat, na tribinama Crnogorci, a pobedili Beograđani ..Uspomene na stare dane: Direktor Partizana Albert Nađ i trener Sarajeva, Hrvat Robert Jarni.. ..Kao nekad u zajedničkoj državi. Na terenu fudbaleri iz Srbije...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.