PSŽ nastavio šetnju ka novoj tituli

Izvor: Sportske.net, 09.Jan.2016, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

'Sveci' savladali Bastiju.

Klub sa 'Parka prinčeva' je glavni krivac za jednu od najdosadnijih sezona u novijoj istoriji Lige 1.

'Puleni' Lorana Blana su, več nakon 20. kola, maltene osigurali odbranu šampionskog naslova.

Parižani su se tako učvrtili na prvoj poziciji, i sada imaju 22 boda viška, u odnosu na drugoplasirani Monaku, uz utakmicu više.

Fudbaleri PSŽ pobedu su overili već u prvom poluvremenu.

Tijago Mota je u 29. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << postigao vodeći pogodak, nakon asistencije Tijaga Silve.

Deset minuta kasnije, Maksvel je lepim udarcem savladao golmana Leku, i udvostručio prednost domaćih.

Do kraja meča fudbaleri PSŽ su uspeli da sačuvaju stečenu prednost.