PSŽ napunio mrežu Monpeljea

Izvor: B92, 23.Jan.2021, 00:00

Pari Sen Žermen savladao je Monpelje u prvom meču 21. kola francuske Lige 1 – 4:0 (1:0).

PSŽ je ovom pobedom otišao na tri boda od prvog pratioca Lila, koji svoj meč igra u nedelju.

Domaćinu je bio olakšan posao već od 19. minuta, pošto je crveni karton zaradio golman Omlin.

Mihajlo Ristić morao je da izađe već u 19. minutu, kako bi ušao rezervni golman.

Vođstvo domaćinu doneo je Mbape u 32. minutu.

U drugom poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << PSŽ daje tri gola za tri minuta.

Nejmar pogađa u 60, Ikardi u 61, a Mbape u 63. minutu.