PRORADILA SRPSKA VEZA: Mitrović nastavio da rešeta, Sergej asistent (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Dec.2023, 18:16

Dobro sarađuju.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je dva gola za Al Hilal u meču četvrtfinala King Kupa protiv Al Tavona.

Centarfor se najbolje snašao posle kornera i u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena doneo prednost svom timu.

🚨GOAL | Al-Hilal 1-0 Al-Taawoun | Mitrovic

Follow our partner page @ocontextsoccer pic.twitter.com/8fRvoeuksi

— VAR Tático (@vartatico) December 11, 2023

U 52. minutu je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Mitrović postigao novi pogodak za 2:0. Ovoga puta glavom, na asistenciju još jednog Srbina Sergeja Milinković-Savića.

🚨GOAL | Al-Hilal 2-0 Al-Taawoun | Mitrovic