Izvor: HotSport.rs, 08.Nov.2015, 18:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Čudesni Nejmar i Suarez ponovo vodili Barsu do pobede protiv nezgodnog Viljareala (VIDEO)

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom ”Kamp nou” ekipu Viljareala rezultatom 3:0 (0:0) u 11. kolu Lige Primere.

Katalonci su se mučili do 60. minuta, kontrolisali igru, ali se Viljareal odlično branio. Ipak, prvu manju grešku gostiju, Barsa je kaznila. Buskets je presekao loptu na nekih 30 metara i odlično proigrao Nejmara koji je još lepše pogodio prvi ugao za 1:0.
U 70. minutu defanzivac Viljareala Kosta nespretno je uklizao i oborio Munira u svom šesnaestercu, a sudija Lahoz pokazao na belu tačku. Nejmar je prepustio Luisu Suarezu izvođenje najstrože kazne, a Urugvajac pogodio za 2:0.

Najlepši trenutak na meču dogodio se u 84. minutu kada je Nejmar prihvatio loptu u svom šesnaestercu, prebacio svog čuvara i iz prve pogodio za 3:0.