Nejmar i Suares nastavljaju da rešetaju

Izvor: B92, 08.Nov.2015, 19:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nejmar i Suares nastavljaju da 'rešetaju'

Fudbaleri Barselone pobedili su Viljareal sa 3:0, u 11. kolu španske Primere uz još jedno sjajno izdanje Suaresa i Nejmara.

Urugvajac i Brazilac nastavili su da rešetaju mreže rivala u odsustvu Lionela Mesija, pa Barselona sada ima 27 bodova na čelu tabele, tri više od Reala koji gostuje Sevilji.

Napadački tandem Barselone je posle ove utakmice postigao poslednjih 16 golova Katalonaca u svim takmičenjima. Barsa je protiv Viljareala povela u 60. minutu. Nejmar >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je iskoristio dodavanje Buskeca, savladao golmana Viljareala i načeo goste.

Deset minuta kasnije Kosta je skrivio penal koji je iskoristio Suares, a pobedu je pet minuta pre kraja overio Nejmar novim golom, ovoga puta na asistenciju Suaresa.