PREMIJER LIGA: Šokantan ZAVRŠETAK meča u Mančesteru! Ušao sa klupe i sa dva gola u zustavnom vremenu okrenuo rezultat

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Okt.2023, 18:47

Duel 8. kola.

Fudbaleri mMančester junajteda su slavili sa 2:1 protiv Brentforda u utakmici 8. kola Premijer lige.

Gosti su poveli kada je pogodio Matijas Jensen u 26. minutu, a junak trijumfa Đavola bio je škotski reprezentativca Skot Mektomini koji je ušao u igru u 87. minutu, a zatim golovima u 94. i 98. kreirao preokret.

SUPER SUB SCOTT MCTOMINAY WITH A STOPPAGE-TIME BRACE FOR THE COMEBACK WINNER AT THE DEATH!!!!

SCOTTY FUCKING MCNUGGETS!!!
THE GOAT HARRY MAGUIRE WITH A GREAT ASSIST!!!pic.twitter.com/p1yfl4i9QU

— Football Report (@FootballReprt) October 7, 2023

Vredi pomenuti i to da je Junajtedu u 90. minutu poništen gol Mektominija, jer je u začetku akcije postojao ofsajd.

Da su Đavoli izgubili, to bi im bio treći vezani poraz na Old Trafordu - što im se nikad nije desilo u istoriji PL.