POLUVREME - Englez lak na kartonima, Zvezda izvlači deblji kraj, bez pogodaka! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 27.Avg.2019, 21:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Arbitar Entoni Tejlor nije imao milosti.

Nakon prvih 45 minuta igre na stadionu Rajko Mitić, Crvena zvezda i Jang Bojs i dalje igraju utakmicu bez golova.

Za raziku od meča u Bernu gde je od samog početka "prštalo" na terenu što se pogodaka tiče, sada je situacija nešto drugačija.

Švajcarci su započeli nešto bolje, ali bez konkretne opasnosti po gol Zvezde koja se vremenom oslobodila od pritiska i počela da igra svoju igru.

Svoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << šut je oprobao Rodić, dok je opasan po Borjana bio Ebišera koji je tukao iz slobodnog udarca.

Ono što će predstavljati veliki problem za Vladana Milojevića jeste to što su žute kartone dobili Gobeljić, Milunović i Degenek.

Nije korner.#fkcz #ucl #czvyb pic.twitter.com/EmeMapx6jF

— steelsofter (@steelsofter) 27. август 2019.

Braćo, spremite živce biće ovo dug, dug, meč #fkcz

— Disident™ (@Dissidente__) 27. август 2019.

Ovaj dijeli zute kartone, k'o da su dzabe 🤔 #fkcz

— Marina Ž. Gatarić (@marinagataric) 27. август 2019.

30.minut a cela zadnja linija ima žute kartone. Kad cemo popiti crveni? Nadam se ne pre 70.minuta. #fkcz

— Danilo Jokic (@chodimir) 27. август 2019.

3 od 4 Zvezdina defanzivca imaju žuti karton nakon pola sata igre... To nikad nije dobra stvar ni za jednu ekipu. #LigaŠampiona #FKCZ

— PitBull (@PitBullSM7) 27. август 2019.