POBEDA PO MURINJOVOM RECEPTU: Milinković-Savić kapitulirao na Olimpiku, tri boda ostaju Romi (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Nov.2021, 21:36

Minimalac za tri boda.

Fudbaleri Rome pobedili su Torino kod kuće 1:0 u 14. kolu Serije A i upisali drugi uzastopni trijumf, posle isto toliko poraza zaredom.

Temi Ejbraham doneo je slavlje ekipi Žozea Murinja u 32. minutu meča na Olimpiku. Engleski napadač je iskoristio asistenciju Henriha Mhitarjana i preciznim udarcem matirao Vanju Milinković-Savića za četvrti pogodak u novom klubu.

Mogao je doskorašnji špic Čelsija lako i do petog gola, ali je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u finišu poluvremena Milinković-Savić izašao kao pobednik.

TAMMY ABRAHAM

BEAUTIFUL GOAL 1-0 ROMA pic.twitter.com/lWg7QfxKMa

— Lupo TV (@LupoTVofficial) November 28, 2021

Vučica je u drugom poluvremenu potpuno prepustila loptu Bikovima, koji su imali čak 71 odsto poseda. Ipak, „murinjovska“ odbrana sačuvala je mrežu i donela tri boda Rimljanima.

Roma je peta na tabeli sa 25 bodova, tri manje od četvrtoplasirane Atalante. Torino je 13. sa 17 poena.

Udineze – Đenoa 0:0

Milan – Sasuolo 1:3 (1:2)