Izvor: Sportske.net, 17.Jul.2020, 22:59

PL - Vest Hem pogurao "stršljenove" ka Čempionšipu! (video)

PL - Vest Hem pogurao stršljenove ka Čempionšipu! (video)

Duel ugroženih timova pripao "čekićarima".

Vest Hem slavio sa 3:1 protiv Votforda kome sada predstoji velika borba za opstanak. "Stršljenovi" u poslednja dva kola igraju sa Mančester Sitijem i Arsenalom.

Domaćin brzo stiže do prednosti, Majkl Antonio nastavlja sa odličnim partijama, Englez postiže gol u šestom minutu meča. Samo četiri minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0, precizan je bio Souček.

Votford tek posle drugog primljenog gola >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kreće sa napadima, Ismaila Sar je imao par prilika, ali Fabijanski je odličan među stativama.

Posle perioda dobre gostiju dolazi i treći gol za domaćina. Deklan Rajs šalje pravu bombu, Vest Hem vodio sa 3:0 od 36. minuta.

Po povratku sa pauze Dini vraća kakvu takvu nadu Votfordu, kapiten postiže gol u 49. minutu. Gosti imaju inicijativu, ali bez prave šanse. Vest Hem sa druge strane ima odličnu priliku preko Alera, ali Francuz nije bio dovoljno precizan.

Velbek je u imao šansu da završnicu učini neizvesnom, ali šut ofanzivca ide preko gola.