PIŠE SE KATAI - ČITA MAGIJA: Golčina u stilu Savićevića, a onda nebeski skok Falćinelija - vidite snimke (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Okt.2020, 21:38

Siloviti crveno-beli...

Raspoložena i raspucana Crvena zvezda u drugom kolu Lige Evrope.

U 70. minutu je na semaforu već pisalo 5:1.

Nakon 2:1 na poluvremenu i pogotka Milana Gajića, crveno-beli su za tri minuta postigli dva gola.

Prvo fantastičan prodor i pogodak Aleksandra Kataija u 67. minutu, kao što je to nekada činio Dejan Savićević.

A potom u 70. nebeski skok Italijana Dijega Falćinelija posle kornera koji je izveo dvostruki strelac iz prvog poluvremena, El Fardu Ben.

Kažnjeni Dejan Stanković koji meč posmatra sa tribina, takođe je slavio Zvezdinu "petardu".