PIŠE SE KATAI - ČITA MAGIJA: Golčina u stilu Savićevića, a onda nebeski skok Falćinelija - vidite snimke (VIDEO)

Dijego Falćineli i Aleksandar Katai / Izvor: MN Press

ČESI NE ZNAJU ŠTA IH JE SNAŠLO: Pogledajte PROJEKTIL Bena koji je UDVOSTRUČIO Zvezdinu prednost (VIDEO)

UVREDIO I GROBARE I DELIJE: Igrač Libereca objavio sliku sa stadiona - neverica šta je napisao! (FOTO)

MOĆNO: Svi su videli KOREOGRAFIJU na SEVERU za Slovan, a onda su DELIJE DODALE dve jake poruke (FOTO)

U 70. minutu je na semaforu već pisalo 5:1.

Nakon 2:1 na poluvremenu i pogotka Milana Gajića, crveno-beli su za tri minuta postigli dva gola.

Prvo fantastičan prodor i pogodak Aleksandra Kataija u 67. minutu, kao što je to nekada činio Dejan Savićević.

A potom u 70. nebeski skok Italijana Dijega Falćinelija posle kornera koji je izveo dvostruki strelac iz prvog poluvremena, El Fardu Ben.

Kažnjeni Dejan Stanković koji meč posmatra sa tribina, takođe je slavio Zvezdinu "petardu".