Izvor: MozzartSport.com, 28.Avg.2020, 19:14

Opet goleada na utakmici Javora, Inđija do pobede u 82. minutu

Junak je rezervista Nebojša Bastajić...

Ne tako davno Javor je bio simbol za najtvrđi fudbal u Srbiji. Golovi na utakmicama Ivanjičana bivali su prava retkost, ali ove sezone na prvih šest utakmica tog tima neverovatna 23 pogotka. Iliti celih 3,8 po meču?! U premijernom susretu šeste runde Inđija - Javor 3:2.

Vojvođanski ligaš tako je ostvario drugi trijumf u poslednja tri susreta, dok je Javor izgubio treći put ove sezone.

Utakmica je bila veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << uzbudljiva. Počelo je ranim golom Koste Aleksića u 8. minutu. Početkom drugog dela Inđija je povećala na 2:0 pogotkom Srđana Dimitrova. Izgledalo je tada da Javor nema šta da traži, da neće moći da izbegne novi poraz, međutim u razmaku od samo sedam minuta gosti postižu dva komada i na sefaoru je stajalo 2:2. Prvo Luka Luković, pa defanzivac Marko Jevtić...

Mada psihološki nokautirani domaći uspevaju da se izdignu iz pepela i osam minuta pre kraja preko rezerviste Nebojše Bastajića stižu do sva tri boda.

Inđiji slede dva gostovanja u Surdulici i Novom Pazaru. Javor posle reprezentativne pauze dočekuje Vojvodinu, a onda ide na Banjicu.