OBRADOVIĆ POZIVA NA OPREZ: ‘Mnogo su bolji na svom terenu!’

Izvor: HotSport.rs, 02.Feb.2023, 22:15

Težak zadatak za crno-bele! U petak, 3. februara, košarkaši Partizana Mozzart Bet gostuju litvanskom Žalgirisu. Utakmica 23. kola Evrolige je na programu od 19 časova, uz direktan prenos na TV Sport Klub. U prvom ovosezonskom duelu protiv Žalgirisa, u petom kolu Evrolige, crno-beli su na domaćem terenu u Štark Areni savladali tim iz Kaunasa rezultatom […]
The post OBRADOVIĆ POZIVA NA OPREZ: ‘Mnogo su bolji na svom terenu!’ appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Litvanija