Nije uvek dovoljan Ibra, remi PSŽ

Izvor: B92, 13.Sep.2014, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Pari Sen Žermena i dalje traže formu, remizirali su treći put u prvih pet kola francuske Lige 1.

Parižani naizmenično remiziraju i slave, a ovaj put im je odoleo Ren sa 1:1 kod kuće.

U ostalim mečevima briljirali su domaćini, Nica i Sent Etjen su minimalnim rezultatima nadigrali Mec i Kaen, dok je Rems sa 2:0 savladao Tuluz. Remi je viđen još u Bastiji gde je Lans izborio 1:1.

PSŽ je dominirao, imao desetak gol šansi, ali je gol pogodio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << samo u 43. minutu, nakon akcije Lukasa Zumanu Kamara je bio precizan. Ipak, u desetom minutu nastavka rezervista N'Tep donosi bod Renu.

"Sveci" imaju devet bodova iz pet kola, a Ren jedan manje. Šansu da se dodatno odvoji na prvom mestu ima Bordo koji sa deset bodova gostuje Gengamu u nedelju.