Niang zablistao na povratku u Seriji A – gol i asistencija sa klupe

Izvor: B92, 10.Feb.2024, 00:26

Fudbaleri Empolija pobedili su u gostima Salernitanu sa 3:1, u meču 24. kola italijanske Serije A.

Strelci za Empoli bili su Alesandro Zanoli autogol u 23, Mbaje Niang iz penala u 88. i Mateo Kančeljeri u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Gol za Salernitanu postigao je Šon Veisman u 69. minutu.

Debi iz snova imao je Niang koji je u igru ušao u 70. minutu, a do kraja upisao gol i asistenciju vredne pobede.

Empoli je 15. sa 21 poenom, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a Salernitana je na poslednjem, 20. mestu sa 13 bodova.

U narednom kolu, Empoli će dočekati Fjorentinu, dok će Salernitana gostovati Interu.